fbpx
REFERANSLARIMIZ

Bizimle Markasına Değer Katanlar!

Neler Yaparız?

Kurumsal kimlik, belirli sınırlar çerçevesinde oluşturulmuş, periyodik değişime kapalı, kurumun duruşunu dışarı anlatan yüzü/kimliğidir. Zamanla kurum ile bütünleşecek olan görsel tasarım (renkler, grafik öğeleri ) ve kullanım alanlarına özel, özenle hazırlanan kurumsal kimlik kitabı, bu oluşumu tamamlayan iki önemli unsurdur. Kurumsal kimlik kitabı; kurumun mihenk taşı olma özelliğini taşıyan amblem (logo) ile başlar, personel kıyafetinden web sayfasına, sertifika tasarımından, ambalaj tasarımına kadar kurum içi / kurum dışı gerekli olan bir çok materyalin nasıl kullanılacağını anlatır.

Kurumsal tanıtım filmleri kurumunuzun tanıtımında en etkili araçlardan biridir. Sizlerden alacağımız brief doğrultusunda video çekimlerini verilmek istenen mesaja uygun olarak ses efektleri ve müziklerle donatır, verilmek istenen mesaja uygun kurgu tekniğini seçeriz.

Sayılarla Biz
0
Web Tasarım
0
Fotoğraf Çekimi
0
Tanıtım Filmi
besli
Mehmet BESLİ
ARGE Ltd. Şti. Kurucu
ONURMEDYA ekibinin sorunlarımıza hızlı çözüm bulması iş hayatımızda daha hızlı büyümemizi sağlıyor kendilerini bu emeklerinden dolayı tebrik eder genç ve dinamik kardeşlerime iş hayatlarında başarılar dilerim.
testimonial-team (Demo)
Alper ÖNCER
Sporset CEO
Bizim bitmek bilmeyen isteklerimize sabırla ve müthiş çözüm önerileriyle cevap verdikleri için gönülden teşekkür ederiz. Reklam ,tanıtım hizmetleri ,profesyonel ürün çekimleri ve iş akdimizde olmamasına rağmen birçok konuda bize destek vermeleri onlarla çalıştığımız için şanslı olduğumuzu bizlere hissettirdi.
hasan basri
Hasan BASRİ
Güven Optik Genel Müdür
Yenilikçi reklam fikirlerine açık olduğumu bilen ONURMEDYA her projesinde bizleride dahil etmesi bize ayrı bir ONUR katmıştır,  teşekkür ederiz

WhatsApp WhatsApp Direk