fbpx
HİZMETLERİMİZ

Here's What We Do Better

Fotoğrafçılık
Reklam Fotoğrafçılığı ile çıktık düğün dernek işlerini hafife alan bir kesim fotoğrafçılardan dolayı bizlere gelerek aşk klibi ve düğün hikayesi çekimi isteyen müşterilerimize fotoğrafçılık departmanımıza 2 video kamera ekleyerek düğün çekimlerinde de yerimizi aldık bunun için çalıştığımı ekstra kamera ekibimiz vardır. Bu ekip hale hazırda bulunan ekibimizden farklı olup sadece düğün fotoğrafçılığı sıfatıyla çekimlere gelmektedir.
Tanıtım Filmleri
Kurumsal tanıtım filmleri kurumunuzun tanıtımında en etkili araçlardan biridir. Sizlerden alacağımız brief doğrultusunda video çekimlerini verilmek istenen mesaja uygun olarak ses efektleri ve müziklerle donatır, verilmek istenen mesaja uygun kurgu tekniğini seçeriz. Biraz sevgimizi ve ilgimizi ekleriz sonunda ortaya tüm müşteri ve potansiyel müşterilerinize sunabileceğiniz lezzetli bir tanıtım filminiz olur.
Web Tasarım
Web Siteler aslında firmanınız ikinci adresidir. Sizi müşterilerinize ulaştırır müşterilerinizin sizin hakkınızda bilmesi gerek tüm bilgileri tek bir adreste sunumunuzu yapar. Bazen Firmanız hakkında gazete dergi açık hava reklamlarında uzun uzun anlatamazsınız bunun yerine sadece www.firmanız.com adresinizin reklamını yapıp müşterilerinizin hakkınızda daha çok fikir sahibi olmasını sağlarsınız. Web Sitenizi Responsive özellikle yapıp Mobil, Tablet gibi cihazlarlada uyumlu açılmasını sağlıyoruz. Web Master ekibimizle sizi müşterilerinize en iyi şekilde anlatmanızı ve SEO desteği ile google, yandex, bing, gibi arama motorlarında en üst sırlarda yer almanızı sağlıyoruz. Bu sistemle size daha çok müşteri kazandırmayı hedefliyoruz.
Kurumsal Kimlik
Kurumsal kimlik, belirli sınırlar çerçevesinde oluşturulmuş, periyodik değişime kapalı, kurumun duruşunu dışarı anlatan yüzü/kimliğidir. Zamanla kurum ile bütünleşecek olan görsel tasarım (renkler, grafik öğeleri ) ve kullanım alanlarına özel, özenle hazırlanan kurumsal kimlik kitabı, bu oluşumu tamamlayan iki önemli unsurdur. Kurumsal kimlik kitabı; kurumun mihenk taşı olma özelliğini taşıyan amblem (logo) ile başlar, personel kıyafetinden web sayfasına, sertifika tasarımından, ambalaj tasarımına kadar kurum içi / kurum dışı gerekli olan bir çok materyalin nasıl kullanılacağını anlatır.
Cast
ONURMEDYA Kendi Cast Ekibini kurarak müşterilerine tam donanımlı hizmetini vermektedir. 2017 yılında model sayımız 18 bayan 8 erkek olmak üzere toplamda 26 modelimiz bulunmaktadır. başvuru yapmayı düşünen kişiler için gerekli bilgiler; bayanlar için minimum 167 boy vücut ölçüleri min 80/65/85 olmalıdır, Erkek adaylar için 180 boy atletik vücut yapısı yeterlidir.
Oyunculuk eğitimi vermediğimiz için oyuncu olmak isteyen kişilerin çözüm ortaklı çalıştığımız firmalara yönlendiriyoruz bununla ilgilenen kişilerin boy kilo ve yaş kısıtlaması yoktur.

REFERANS ÇALIŞMALARIMIZ

Markasına değer kattığımız, kurumsal kimlik sahibi, anılarını sonsuza dek ölümsüzleştirdiğimiz değerli müşterilerimiz için yaptığımız bazı çalışmaları inceleyin.

Web Tasarım
Markanızın değerini arttıran, kurumsal web sayfası çalışmaları.
Referans Web Tasarım çalışmalarımızı incelemek için tıklayınız.
FOTOĞRAFÇILIK
Anılarını ölümsüzleştirdiğimiz, baktıkça içinizi ısıtacak, yüzünüzde tebessüm oluşturacak referans fotoğraf çalışmalarımız için tıklayınız.
TANITIM FİLMİ
Hayallerinizi süsleyen
rüya gibi bir tanıtım filmi.
Referans tanıtım filmi çalışmalarımız için tıklayınız.
besli
Mehmet BESLİ
ARGE Ltd. Şti. Kurucu
ONURMEDYA ekibinin sorunlarımıza hızlı çözüm bulması iş hayatımızda daha hızlı büyümemizi sağlıyor kendilerini bu emeklerinden dolayı tebrik eder genç ve dinamik kardeşlerime iş hayatlarında başarılar dilerim.
testimonial-team (Demo)
Alper ÖNCER
Sporset CEO
Bizim bitmek bilmeyen isteklerimize sabırla ve müthiş çözüm önerileriyle cevap verdikleri için gönülden teşekkür ederiz. Reklam ,tanıtım hizmetleri ,profesyonel ürün çekimleri ve iş akdimizde olmamasına rağmen birçok konuda bize destek vermeleri onlarla çalıştığımız için şanslı olduğumuzu bizlere hissettirdi.
hasan basri
Hasan BASRİ
Güven Optik Genel Müdür
Yenilikçi reklam fikirlerine açık olduğumu bilen ONURMEDYA her projesinde bizleride dahil etmesi bize ayrı bir ONUR katmıştır,  teşekkür ederiz
WhatsApp chat