Hakkımızda

Hakkımızda

ONURMEDYA 16/06/2016 Tarihinde Reklam Ajansı Olarak Muğla’nın Milas İlçesinde Onur BOZER Tarafından Kurulmuştur.

Firmanın Başlıca Hizmetleri Reklamcılığı tüm departmanlarıyla bir arada tutmak Casting Hizmetiyle müşterilerinin tanıtımlarında telif hakkı ödeme gereği duymadan kurumsal yapıya yakışır şekilde tanıtımını yapmaktır, bunun için kendi oyuncu ve modelleriyle kendi fotoğraf video ekibiyle birlikte tek elden tamamlamaktır. 

Reklamcılık Faaliyetlerinde Web Tasarım, Grafik Tasarım, Videografi, Tanıtım Filmi, Fotoğrafçılık Hizmetlerini tek elden tamamlanmasını sağlamaktadır.

Kurucu Onur BOZER Reklamcılık deneyimlerini Ajans Aplus ve Artev Global Reklam Pazarlama deneyimleriyle ve bu sürede eksik görünen fikirlerle Milas Bodrum Muğla bölgelerindeki eksikliklerin farkında olarak bu eksiklikleri ONURMEDYA çatısında tamamlamıştır. 2010 Yılından itibaren reklamcılık faaliyetleri yürüten Onur BOZER Kendi işletmesini ve ekibini kurarak muğla bölgesinin en genç girişimci reklamcısı olmuştur.

Küçük bir otobiyografi vermek gerekirse Onur BOZER 1991 Adana doğumlu olup ailesinin memur olması nedeniyle 1996 yılında milas’a yerleşmiştir. Eğitimlerini anadolu teknik lisesi Web programcılığı ve üzerine Gazi Osman Paşa Bilgisayar programcılığı tamamlamıştır. Milas ‘ a kazandırdığı ve kazandırmak istediği projeleri vardır bunları Projeler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Kısaca ONURMEDYA iddaalı ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Production Ekibi

Orçun BOZER
(Video Kurgu Montaj)

Büşra KUTSAL
(Fotoğraf & Video)

İbrahim SEYKAN
(Video Kameraman)

Menekşe NAZİLLİ
(Fotoğraf )

Kurumsal Reklamcılık Ekibi

Onur BOZER
(Web Master & Grafik)

Burak ACAR
(Web Master & Developer)

Aslıhan TÜRKMEN
(Print Maker & Grafiker )

Abdullah ÇALIŞKAN
(Yazılım Mühendisi)

Yardımcı Kadro

Yunus TUNA
(Video Kameraman)

Ayşe ÇELİKTEN
(Pazarlama Yönetimi)

Büşra YILDIRIM
(Cast Direktörü & Model)

Stajyer
(Atama gerçekleşmedi)

Contact Person WhatsApp İletişim